Řetěz naděje

PŘIPOJTE SE K ŘETĚZU NADĚJE

ŘETĚZ NADĚJE je projekt, který propojí různé drobné charitativní aktivity jednotlivců i jiných subjektů v silný řetěz. V období od prosince 2017 do dubna 2018 se ŘETĚZ NADĚJE snaží získat finanční prostředky, aby dal novou naději jedné konkrétní rodině z Hluboké nad Vltavou.

Zatímco v předešlých třech letech velikonoční charitativní akce s obřími vajíčky pomáhala „hmatatelným způsobem“ – tedy tak, že fyzicky handicapovaným zakoupila potřebný prostředek pro jejich snadnější fyzické fungování… letos jakoby Řetěz naděje vykročil jiným směrem. Bude se snažit psychicky podpořit hned čtyři lidské duše, poznamenané velkou ztrátou. Tři děti přišly v křehkém dětském věku o svoji mámu, jejich táta o milovanou ženu. Všichni byli na těžkou nemoc a předčasnou smrt příliš mladí. Až do chvíle maminčiny smrti v rodinné pospolitosti bojovali o to, aby jejich příběh měl šťastný konec. Bohužel neměl.  Více ZDE >>>

ŘETĚZ NADĚJE hledá své další články, kterým se můžete stát i vy. Možností je přímý finanční dar spolku Hope 4 You z.s., či zajištění vlastního projektu nebo sbírky na podporu Řetězu naděje. Za jakoukoliv vaši vlastní iniciativu budeme velmi vděčni.

SEZNAM PŘÍSPĚVKŮ:
Adventní trhy na Hluboké, Knížecí dvůr – 1 732,-
Vánoční sbírka v kostele sv. Jana Nepomuckého Hluboká nad Vltavou – 1 300,-
Výtěžek z akce Čekání na Ježíška – 1 120,-
Ing. Aleš Raus – 3 000,-
Tony – 2 000,-
Šindelářovi – 500,-
Výtěžek z bazaru šál a šátků – 7094,-
Výtěžek s rodinné hry s mapou – 14 400,-
Výtěžek z Dobročinného běhu – 30 960,-
Kostkovi – 500,-
Stavitelství Vácha a syn – 6 000,-
SDH Hluboká nad Vltavou – 2 000,-

DOPOSUD ZÍSKANÁ ČÁSTKA CELKEM: 70 606,-