Velikonoce na Hluboké

Projekt s názvem „Velikonoce na Hluboké“ se stal díky svému charakteru rodinné a zároveň charitativní akce jednou z nejvyhledávanějších společenských aktivit brzkého jara v České republice. Každým rokem tuto akci navštíví více než 20 000 návštěvníků. Symbolem tohoto projektu jsou obří, bezmála 700 kilogramů vážící, kraslice pomalovány akademickými malíři, ale i například dětmi z místní základní školy. Součástí této tradice je i charitativní běh na podporu osob s hendikepem.

RODINNÁ HRA S MAPOU
TERMÍN: pátek 30. března 2018 od 13:30

Zábavná hra s mapou pro běžce, chodce i rodiče s kočárky. Přesnou podobu trasy si určíte sami podle mapky, kterou obdržíte těsně před startem. Jedinou podmínkou je navštívit všechna vyznačená místa na mapě, tam najít obří velikonoční vajíčko a opsat z něho soutěžní písmeno.

PROPOZICE RODINNÉ HRY >>>

VELIKONOČNÍ DOBROČINNÝ BĚH A CANICROSS
TERMÍN: neděle 1. dubna 2018, start v 11:00

Běžecký závod na 10 km a 5,5 km. Trať je převážně v zámeckém parku a v okolí Hluboké nad Vltavou. Trasa bude vyznačena šipkami a barevnými stuhami, na zásadních místech budou odbočky řízeny pořadateli. Start a cíl je na stejném místě před kostelem sv. Jana Nepomuckého. V cíli bude k dispozici občerstvení.

PROPOZICE ZÁVODU >>>
PŘIHLÁŠKA >>>

p1101394279-3

VELIKONOČNÍ STEZKA ZA OBŘÍMI VEJCI
TERMÍN: 30. března 2018 až 28. květen 2018

Desítky obřích kraslic ukrytých v Hluboké nad Vltavou, najděte je všechny! Mapa s umístěním vajec bude k dispozici po 30. březnu.

Záštitu nad Velikonocemi na Hluboké převzal senátor Ing. Tomáš Jirsa, MBA.